Wielkanoc

 

 

100 lecie Wojewódzkiego Szpitala Okulistycznego w Krakowie

"Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Okulistycznego w Krakowie ma zaszczyt poinformować , że w dniu 12 września 2018 roku przypada uroczystość 100 lecia istnienia naszego Szpitala. Msza święta dziękczynna odbędzie się w dniu 14 września o godzinie 11 w Kaplicy Szpitalnej."

 

 

Informujemy

Wojewódzki Szpital Okulistyczny w Krakowie informuje, że w dniu 23 września 2017 roku w godzinach 8.00 - 13.00 w naszym Szpitalu na os. Na Wzgórzach 17b przeprowadzone zostaną bezpłatne badania oka „Badanie przesiewowe w kierunku jaskry”

Na badania zapraszamy wszystkich mieszkańców którzy chcą skontrolować swój wzrok, nie jest wymagane skierowanie ani też ubezpieczenie NFZ.

Ilość miejsc jest ograniczona Rejestracja w dniu badania.

Badania te odbywają się w ramach wspólnej akcji społecznej organizowanej przez Departament Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego oraz małopolskie placówki ochrony zdrowia pod nazwą Małopolski Dzień Profilaktyki Zdrowia. Pełne informacje o wszystkich placówkach biorących udział w akcji oraz oferowanych w nich usługach znajduje się na stronie www.profilaktykawmalopolsce.pl.

                                                                                                                                                      Serdecznie zapraszamy

Informujemy

Informujemy pacjentów, że od dnia 01.01.2015 do lekarza okulisty obowiązują skierowania.

Plebiscyt na najlepszy szpital w Krakowie

Szanowni Państwo,

Wojewódzki Szpital Okulistyczny w Krakowie brał udział w plebiscycie "Najlepszy Szpital w Krakowie" oraz "Najlepszą Przychodnię".

Dzięki Państwa głosom oddanym na Nasz Szpital zajęliśmy pierwsze miejsce w plebiscycie na "Najlepszy Szpital" oraz wyróżnienie dla "Najlepszej Przychodni".

Dziękujemy za każdy głos oddany na nasz Szpital.

 

Szpital

Wojewódzki Szpital Okulistyczny w Krakowie świadczy usługi medyczne w zakresie okulistyki udzielając stacjonarnych i ambulatoryjnych świadczeń specjalistycznych oraz konsultacji. Specjalistyczne leczenie pacjentów z wadami wzroku i chorobami oczu prowadzone jest na najwyższym, światowym poziomie z zastosowaniem nowoczesnej diagnostyki i metod leczenia operacyjnego i zachowawczego oraz kompleksowej rehabilitacji. W Szpitalu pracuje doświadczony, znakomicie wyszkolony zespół lekarzy i pielęgniarek, korzystający z doświadczenia i stale współpracujący z innymi ośrodkami okulistycznymi w kraju. Szpital jest dobrze wyposażony w sprzęt i aparaturę medyczną niezbędną do udzielania świadczeń zdrowotnych na wysokim poziomie.

Wojewódzki Szpital Okulistyczny w Krakowie

os. Na Wzgórzach 17b
31-723 Kraków

Centrala tel. 12 620-82-00

E-mail: sekretariat@wso.krakow.pl

NIP: 9451845098
REGON: 351565061
KRS: 0000005551